O hře
Shuffle Heroes je rychlá karetní hra pro dva hráče, zasazená do temného fantasy světa planého steampunkových vynálezů
a lovecraftovských monstrozit. Ve hře získáte dva hrdiny, každého s unikátními mechaniky reprezentovanými karetami, které smícháte dohromady, a takto vytvoříte svůj hrací balíček. Cílem hry je přemoci oba soupeřovy hrdiny, buď zabitím nebo vysílením. Během hry ničíte soupeřovy karty a velmi ovlivňujete jeho budoucí možnosti - nazýváme to "deck deconstruction".

Vše co pro hru potřebujete najdete v jedná krabici Shuffle Heroes. Hra vyjde rovnou ve třech jazycích: Čeština, Angličtina a Němčina.
"Toulám se světem pouze za jedním cílem. Hlasy v mé hlavě stále neutichají a já musím pokračovat ..."
Svět Shuffle Heroes
Svět se mění. Věda kombinovaná s magií odstartovala urychlenou industriální revoluci. Zapomínáme na pradávné tradice a nahrazujeme je nezodpovědností a chamtivostí. Vzestup magie toho přinesl daleko víc než kdo předpokládal. Hrozivá stvoření z jiných sfér se tu začínají zabydlovat na úkor našich životů. Říše vedená moci chtivými oligarchy ignoruje všechny znamení přicházející zkázy a dále těží hlouběji, znečišťuje to málo co nám zbývá z přírody a oddává se malicherným sporům. Co se stane když ochránci tohoto světa zanevřou na lidstvo? Kdo zastaví hrůzy z temných částí vesmíru než náš drahocený domov roztrhají na kusy?

V budoucnu se těšte na příběhy popisující svět Shuffle Heroes.
Seznámení se hrou
Ve hře najdete šest různých hrdinů, každého se svými unikátními mechanikami a balíkem karet, který ho reprezentuje.

Před hrou nadraftujete dva hrdiny a zamícháte jejich karty dohromady, tím utvoříte svůj dobírací balíček. Díky tomu je ve hře spousta možných kombinací na hraní a přitom je příprava na hru rychlá a jednoduchá. Hru se velmi rychle naučíte, během svého kola vždy buď zahrajete kartu, aktivujete schopnost hrdiny nebo si doplníte ruku. Při správně nakombinovaných efektech můžete akce řetězit a vytvářet devastující kombinace.

Vaším cílem je přemoci soupeřovy hrdiny, buď jim uberete jejich životy, nebo je vyčerpáte zničením dostatku karet z jejich balíku.

Jedna z hlavních mechanik Shuffle Heroes je právě ničení karet soupeře - takzvaný deck deconstruction. Vaše rozhodnutí, které karty během hry soupeři zničíte, silně ovlivní jeho možnosti v dalších kolec.
Seznamte se s autory
Jan Vaněček je autor Shuffle Heroes. Herním nadšencem se stal již v mládí a po mnoho let spolupracuje na hrách s CBG. Jeho zatím poslední vydanou hrou je McJohny's.

Hana Novotná je grafička Shuffle Heroes. I přesto, že se původně nevěnovala hrám, má už na svědomí grafickou stránku několika her.

Jakub Těšínský je jedním ze zakladatelů Czech Board Games, ve kterém od jeho vzniku pomohl desítkám začínajících autorů zdokonalit jejich hry a více než desítce z nich je i vydat.

Ilustrátoři:

Michal Kocourek
Roland Rawen Havran
Anička Dvořáčková
Vašek Šlajch
Kampaň na Kickstarteru
Bonusy

Můžete navýšit svůj příspěvek a získat některý z těchto bonusů. Po ukončení kampaně vás budeme kotaktovat.

Tričko 12 EUR
Tričko s motivem Shuffle Heroes.

Herní podložka 12 EUR
Ilustrovaná herní podložka.

Art book 19 EUR
Art book plný ilustrací z Shuffle Heroes.

McJohny's 19 EUR
Další hra našeho týmu. Částečně koperativní párty hra z netradičního fastfoodu se zaměřením na krabí burgery.
Cíle

Splnění následujících cílů má již nastavené odměny, ale mnohem více toho můžeme ještě přidat.

5 000 Vybrána cílová částka!
7 500 Full-art verze karet hrdinů
10 000 Shuffle Heroes button
12 500 Nový hrdina

1 000 lajků na Facebooku:
Autor si nechá udělat tetování ve stylu Shuffle Heroes
Média
© CBG 2015
"Cítím, že jsem blízko. Skřek hlasů v mé mysli je stále hlasitější, ale mě zní jako božský chorál."
 
 
 
 
 
Napsali o nás...

(Zatrolené hry)

(Zatrolené hry)

(Zatrolené hry)


 
 
Děkujeme Deskofobii za pomoc s videem.